top of page
Instytucje państwowe i publiczne

 

MAXIM posiada doświadczenie w wykonaniu oraz audytowaniu instalacji elektrycznych dla: szpitali i placówek medycznych, jednostek straży pożarnej oraz dla sanatoriów uzdrowiskowych.

Priorytetem w realizacji zadań dla powyższych jednostek jest bezawaryjna i bezpieczna praca instalacji, również dla newralgicznych pomieszczeń jak sale operacyjne, gdzie stabilność i ciągłość zasilania z wykorzystaniem kilku źródeł jest priorytetem.

W szpitalach, sanatoriach, jak również w domach seniora, ważna jest dodatkowa instalacja przywoływacza. MAXIM posiada wieloletnie doświadczenie, jak również autorskie rozwiązania.

Dla wszystkich powyższych instytucji MAXIM przeprowadził wiele kontroli istniejących sieci oraz inwentaryzacji.

W historii MAXIM znaleźć można również zrealizowane instalacje przeciwpożarowe oraz instalacje monitoringu wizyjnego.

[ Służba zdrowia / Straż pożarna / Sanatoria uzdrowiskowe / Domy seniora / Budynki mieszkalne ]

 

 Realizacje_ 

Firmy i przedsiębiorstwa

 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, MAXIM z powodzeniem jest w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez najlepsze firmy produkcyjne. W naszej historii wielokrotnie wykonywaliśmy instalacje elektryczne do zasilania linii produkcyjnych, jak również przeprowadzaliśmy uruchomienia maszyn oraz badaliśmy sprawność i bezpieczeństwo istniejących sieci zgodnie z wymaganiami stawianymi przez przepisy.

Priorytety w pracy z firmami to nie tylko konkurencyjna cena. To również zaufanie zbudowane terminowym wykonaniem robót oraz spełnieniem specyficznych wymagań Klienta.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie, MAXIM dostarcza również systemy monitoringu wizyjnego oraz serwery przechowywania danych dla Małych i Średnich Firm.

[ Automotive / Produkcja / Monitoring przemysłowy / Pomiary elektryczne ]

 

Klienci indywidualni

 

Poza standardowymi instalacjami elektrycznymi, MAXIM może zaoferować znacznie więcej! Możemy rozbudować Twój dom o system inteligentnego sterowania. Takie systemy działają bezawaryjnie od wielu lat, a nasi Klienci wielokrotnie docenili zalety systemów jak i łatwość ich użytkowania.

Nasze instalacje pozwolą sterować domem również na odległość, uruchamiając np ogrzewanie zanim dojedziesz do domu!

MAXIM, poza instalacją elektryczną, może zaproponować również systemy nagłośnienia i wideo o ponadprzeciętnych możliwościach i parametrach. Dzięki współpracy z Akwa - Audio Projekt, naszym strategicznym partnerem, jesteśmy w stanie dostarczyć najwyższej klasy systemy audio-video oraz multiroom.

W ciągu ostatnich lat, w związku z coraz wyższymi wymaganiami stawianymi przed MAXIM, nasza oferta została rozszerzona o wykonawstwo sieci teleinformatycznych (przewodowych i bezprzewodowych), systemów monitoringu wizyjnego 24/7, central alarmowych oraz wsparcia informatycznego i wdrażania prywatnych multimedialnych serwerów dla osób ceniących prywatność i bezpieczeństwo danych.

W ostatnim czasie zdobyliśmy certyfikacje na montaż instalacji fotowoltaicznych!

[ Instalacje elektryczne / Inteligentne domy / Audio-Video / Monitoring / Serwery ]

 

bottom of page