top of page
PHU Maxim, założyciel: Marek Szklarkowski
 

[ elektryk z ponad 30-letnim doświadczeniem ]

 

Swoją pracę zawodową zaczął w latach '90 w przemyśle górniczym, gdzie dbał o ciągłość zasilania maszyn pracujących pod ziemią oraz bezpieczeństwo pracujących ludzi.

Dalsza kariera to utrzymanie ruchu linii produkcyjnych w branży automotive. Najwyższe standardy i konieczność utrzymania ciągłości produkcji oraz  bezawaryjność to priorytety.

Obecnie, dzięki zdobytemu doświadczeniu, z powodzeniem prowadzi firmę świadczącą usługi dla osób prywatnych oraz firm i instytucji państwowych.

O nas_

Firma PHU MAXIM istnieje od 2000 roku. Posiada doświadczoną grupę elektryków z wieloletnim stażem, która stworzyła zgrany zespół. Umiejętności i doświadczenie to kluczowe wyznaczniki naszych pracowników. Bezwzględnym priorytetem firmy jest nacisk na zapewnienie bezpieczeństwa w użytkowaniu sieci elektrycznych.

Przy wykonywaniu instalacji dla firm i instytucji kierujemy się doborem rozwiązań zapewniających bezawaryjną pracę instalacji.

Ponadto, przy wykonywaniu systemów audio-wideo oraz inteligentnego sterowania, kładziemy wyjątkowy nacisk na estetykę wykonanych instalacji.

W naszej pracy używamy wyłącznie sprawdzonych rozwiązań najbardziej renomowanych producentów.

bottom of page